منو  

صفحه اصلیقوانیننشانی مراجع قضاییپرسش و پاسخمعرفی وکیلخدمات موسسه
اخباردرباره موسسهمطالب حقوقیمقالات حقوقی پایان‌نامهدانلود فرم
پرونده‌های حقوقیخاطرات حقوقیگالریهمکاری با ماتماس با ما
درباره موسسه
تنظیمات متن :
      رنگ پشت متن
      سایز متن
   21
موسسه حقوقی آوای عدالت 
موسسه حقوقی آوای عدالت سروش با مدیریت سروش علی پور با هدف گسترش خدمات حقوقی برای آحاد مردم به شماره ثبت  20 و شناسه ملی 14003082616  تأسیس گردید.
 این موسسه افتخار دارد با همکاری جمعی از نخبگان و وکلای دادگستری خدمات خود را ارائه دهد ( نظیر قبول دعاوی ، مشاوره حقوقی و ... جهت اطلاع از خدمات موسسه به بخش خدمات موسسه از منوی بالا مراجعه فرمائید ) . 
این موسسه قصد دارد ضمن ارائه خدمات متداول حقوقی به آحاد مردم مرکزی نیز جهت انجام تحقیقات و مطالعات باشد و به همین منظور سایت حقوقی « وکیل مدافع، wakilmodafe.com »را تأسیس نموده است که بانک قوانین و اطلاعات مفید حقوقی می باشد از اهداف تأسیس این سایت دانش افزایی و تشکیک مساعی و به اشتراک گذاری دانسته های حقوقی خود جهت استفاده همه مردم خصوصاً حقوقدانان و دانشجویان و ... می باشد امید است با مشارکت جمعی شما عزیزان این سایت روز به روز پربارتر گردد . 
قابل ذکر است که موسسه حقوقی آوای عدالت سروش و سایت وکیل مدافع کلیه فعالیت های خود را در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام می دهد و هیچ گونه وابستگی حزبی و سیاسی نداشته ندارد و نخواهد داشت و صرفاً یک سایت حقوقی با هدف ارائه خدمات حقوقی و دانش افزائی حقوقی می باشد .
 جهت ارسال انتقادات و پیشنهادات و یا همکاری درخواست خود را به        ایمیل : info@wakilmodafe.com ارسال فرمائید.
 جهت ارتباط مستقیم با مدیریت می توانید به ایمیل law@wakilmodafe.com درخواست خود را ارسال فرمائید . 
تلفن های تماس : 09121464833
02144249290
 ساعت کار موسسه: شنبه تا چهارشنبه 10 صبح تا 19 .