منو  

صفحه اصلیقوانیننشانی مراجع قضاییپرسش و پاسخمعرفی وکیلخدمات موسسه
اخباردرباره موسسهمطالب حقوقیمقالات حقوقی پایان‌نامهدانلود فرم
پرونده‌های حقوقیخاطرات حقوقیگالریهمکاری با ماتماس با ما
همکاری با ما
تنظیمات متن :
      رنگ پشت متن
      سایز متن
   21
 
سایت(( wakilmodafe.com))  قصد دارد در آینده ای نه چندان دور به بزرگترین سایت حقوقی کشور تبدیل گردد، بدیهی است بدین منظور نیاز به همکاری و همفکری  شما عزیزان دارد.
 ما طرق ذیل را پیشنهادی می کنیم، اما اگر روش دیگری نیز  شما پیشنهاد می دهید می توانید آن را به ایمیل: info@wakilmodafe.com ارسال فرمائید مطمئن باشید همه نظرات خوانده می شود و به آنها ترتیب اثر داده خواهد شد . 
 
همکاری با ما : 
 
شما می توانید به طرق ذیل با ما همکاری داشته باشید :
 
1- استفاده از خدمات موسسه :
شما به استفاده  یکی از خدمات موسسه تمایل دارید.  به منوی خدمات موسسه  رفته و پس از کسب اطلاعات لازم با شماره تلفن های ما یا Email  ما که در قسمت تماس با ما نگاشته شده است . تماس گرفته و همکاری آغازمی کرد . 
 
2- همکاری با وکلاء تهران و شهرستان و خارج از کشور  :
شما وکیل دادگستری هستید و تمایل دارید با  موسسه ما همکاری داشته باشید در این صورت رزومه کامل خود را به ایمیل:info@wakilmodafe.com   می فرستید حتماً در رزومه بخش هائی که خودتان تمایل به همکاری دارید را بنویسید .
 
3- همکاری با دانشجویان :
شما دانشجو یا فارغ التحصیل حقوق می باشید و تمایل به همکاری رایگان جهت کارورزی با دفتر ما دارید در این صورت رزومه خود را به ایمیل: info@wakilmodafe.com   ارسال فرمائید پس از بررسی نتیجه آن به شما متعاقبا از طریق همین ایمیل به شما داده خواهد شد. 

4- تبلیغ در سایت ما :  
امکان تبلیغات در سایت ما بسیار محدود می باشد و می بایست حتماً مرتبط با مسائل حقوقی باشد مانند: نرم افزار های حقوقی  و ... و یا به گونه ای باشد که سایت را به یک سایت تبلیغی تبدیل نکند.

5- تبلیغات وکلاء : 
شما به دو صورت می توانید در سایت ما تبلیغ کنید در بخش معرفی وکیل ما تصویر و رزومه شما را به عنوان همکار قرار می دهیم که ( البته بدیهی است قبل از این اقدام باید به صورت حضوری جلسه ای با هم داشته باشیم ضمناً در هر استان حداکثر 10 وکیل معرفی می گردد الویت با ثبت نام کنندگان اولی می باشد ) و به دو صورت می باشد . 
الف ) هزینه به صورت ثابت سالیانه دریافت می گردد .
ب ) به صورت مشترک بدین گونه که قرارداد را ما منعقد می کنیم . 
و به صورت مشترک منفرد کار انجام می گیرد . در نوع دوم شماره تلفن و نحوه تماس از طریق موسسه می باشد اما در نوع اول موسسه هیچ دخالتی نمی کند . 

6- تبادل لینک : 
در صورتیکه مایل هستید لینک شما در قسمتی از سایت ما درج شود ابتدا  می بایست لینک ما رو در سایت یا وبلاگ خود ثبت کنید و آدرس آن را به ایمیل: info@wakilmodafe.com ارسال نمائید.
 در صورتی که در مدت مورد نظر موسسه ،لینک ثبت گردید لینک شما نیز ثبت می گردد . 

7- ارسال مقالات و مطالب علمی و خبری:
 شما می توانید مطالب حقوقی خود را به ایمیل: info@wakilmodafe.com    بفرستید پس از بررسی با نام خود شما در سایت منتشر خواهد شد و در صورتی که به صورت منظم این کار صورت گیرد یک ستون به شما اختصاص خواهد یافت در صورتی که مطالب را از جائی استخراج کرده اید مانند روزنامه و ... ذکر منبع الزامی است . 

8- شما بازاریاب شرکت تبلیغاتی طراح و ... می باشید و علاقه مند هستید برای موسسه ما فعالیت تبلیغاتی داشته باشید در این صورت نوع تبلیغ مورد نظر خود را به                                            
 ایمیل: info@wakilmodafe.com  ارسال نمائید . 

9-  پیشنهاد شما :
هر نوع همکاری یا پیشنهاد شما  متن پیشنهاد خود را به ایمیل: info@wakilmodafe.com ارسال فرمائید .