منو  

صفحه اصلیقوانیننشانی مراجع قضاییپرسش و پاسخمعرفی وکیلخدمات موسسه
اخباردرباره موسسهمطالب حقوقیمقالات حقوقی پایان‌نامهدانلود فرم
پرونده‌های حقوقیخاطرات حقوقیگالریهمکاری با ماتماس با ما
تصویب نامه در خصوص تعیین مجموع حقوق گمرکی و سود بازرگانی (۱۰۶۴) ردیف تعرفه همراه با حذف، ایجاد و اصلاح برای اجرا در سال ۱۳۹۴
تنظیمات متن :      
رنگ پشت متن
      سایز متن
   21
شماره۵۵۴/ت۵۱۷۱۲هـ                          ۱۰/۱/۱۳۹۴

تصویب نامه در خصوص تعیین مجموع حقوق گمرکی و سود بازرگانی (۱۰۶۴) ردیف تعرفه همراه با حذف، ایجاد و اصلاح برای اجرا در سال ۱۳۹۴

وزارت صنعت، معدن و تجارت ـ وزارت امور اقتصادی و دارایی
وزارت جهاد کشاورزی
هیأت وزیران در جلسه ۲۷/۱۲/۱۳۹۳ به پیشنهاد شماره ۲۷۱۳۴۱/۶۰ مورخ ۲۶/۱۲/۱۳۹۳ وزارت صنعت، معدن و تجارت و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تصویب کرد:
۱ـ تعداد طبقات تعرفه ای کلیه ردیف های تعرفه جداول پیوست آیین نامه اجرایی قانون مقررات صادرات و واردات از (۱۴) طبقه به (۱۰) طبقه به شرح جدول زیر کاهش می یابد:

۲ـ مجموع حقوق گمرکی و سود بازرگانی (۱۰۶۴) ردیف تعرفه همراه با حذف، ایجاد و اصلاح ردیف تعرفه های مربوط به شرح جداول پیوست که تأیید شده به مهر دفتر هیأت دولت است تعیین می گردد. با اعمال این اصلاحات، مجموعه جداول پیوست آیین نامه اجرایی قانون مقررات صادرات و واردات با رعایت ماده (۱۱) آن آیین نامه اجرایی از اول فروردین ماه سال ۱۳۹۴ قابل اجرا می باشد.
۳ـ ثبت سفارش و ورود کالاهای گروه (۱۰) به استثنای خودروهای سواری بالاتر از (۲۵۰۰) سی سی با ارز متقاضی مجاز است. میزان سود بازرگانی کالاهای یاد شده دو برابر می شود.
۴ـ این تصویب نامه جایگزین تصویب نامه شماره ۱۶۱۲۹۱/ت۵۱۷۱۲هـ مورخ ۲۸/۱۲/۱۳۹۳ می شود.

معاون اول رئیس ‎جمهور ـ اسحاق جهانگیری

منبع : سایت مجلس شورای اسلامی‌
دانلود به صورت PDF