سارق،غریبه نبود/ شاگرد مغازه، ۳ کیلو طلا را بُرد
تاریخ : 18 مهر 1397

تنظیمات متن :
      رنگ پشت متن       سایز متن
   21

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری همه متهمان پرونده سرقت طلافروشی در منطقه بازار تهران و دستگیری متهم اصلی پرونده پس از ورود غیرقانونی به کشور خبر داد.

سرهنگ حمدالله علیزاده گفت: در پی وصول پرونده ای از کلانتری 113 بازار با موضوع سرقت مغازه طلافروشی، شاکی پرونده در پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ حاضر شد و عنوان کرد که بیش از 3 کیلوگرم طلاجات از مغازه وی سرقت شده است.

با بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین های مداربسته مغازه طلافروشی مشخص شد که یکی از شاگردان مغازه طلافروشی بنام محسن ( 26 ساله ) در چندین مرحله اقدام به سرقت طلاجات از داخل نموده و در حال حاضر نیز از ایران خارج و به کشور یونان متواری شده است.

با وجود متواری شدن متهم اصلی پرونده،کارآگاهان پایگاه هفتم با انجام تحقیقات پلیسی اطلاع پیدا کردندکه محسن پس از انجام سرقت، زمان کافی برای فروش تمامی طلاجات مسروقه را نداشته و به همین علت دو نفر از دوستان خود را در ازای شراکت در پول حاصل از فروش طلاجات مسروقه، مسئول فروش طلاجات مسروقه کرده است.

در ادامه این دو نفر بنام های اکبر و نعمت شناسایی و دستگیر شده و در تحقیقات پلیسی عنوان کردندکه طلاجات مسروقه را به دو خریدار اموال مسروقه فروختند که این دو نفر نیز طی دو عملیات جداگانه در محدوده بازار شناسایی، دستگیر و به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.

سرهنگ کارآگاه علیزاده با اعلام خبر دستگیری متهم اصلی پرونده گفت : در ادامه رسیدگی به پرونده و با کشف قسمت قابل توجهی از طلاجات مسروقه،کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ اطلاع پیدا کردند که متهم اصلی پرونده به تازگی و به صورت غیرقانونی به ایران مراجعت کرده و در حال حاضر در شهرستان خوی از توابع شهرستان ارومیه حضور دارد.

بلافاصله نیابت قضایی از دستگاه قضایی اخذ و کارآگاهان پایگاه هفتم به شهرستان ارومیه اعزام و در مورخه 11 مهر1397 موفق به دستگیری متهم اصلی پرونده شدند.

در حال حاضر نیز متهم اصلی پرونده در اختیار پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد و تحقیقات از وی جهت تکمیل پرونده در دستور کار است.


منبع : فارس‌نیوز

نظرات :نظر خود را در مورد این خبر بیان کنید.

نام :

ایمیل :

نظر:
آدمک :