داماد نامرد دستگیر شد/سرقت از پدر زن و باجناق با نسکافه مسموم+ عکس
تاریخ : 14 مهر 1397

تنظیمات متن :
      رنگ پشت متن       سایز متن
   21

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری رئیس پایگاه پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری متهمی خبر داد که به شیوه بیهوشی اقدام به سرقت از پدرزن و باجناق خود کرده است.

سرهنگ نثاری در توضیح این خبر گفت: در مورخه 11 مهر 1397 پرونده ای با موضوع سرقت منزل به شیوه بیهوشی از کلانتری 127 نارمک به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد که در آن شاکی پرونده مدعی بود که سرقت توسط باجناقش انجام شده است.شاکی پرونده ( مالباخته ) پس از حضور در پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : همسرم به همراه اعضای خانواده اش جهت مسافرت به شهرستان رفته بودند. روز سه شنبه مورخه 8 شهریور 1397 بنده به اتفاق پدرخانم و باجناقم در منزل پدر همسرم بودیم، حوالی ساعت 22 باجناقم برای ما نسکافه آورد که پس از نوشیدن مقداری از نسکافه هر دو نفر ما از هوش رفتیم.

مالباخته تصریح کرد: روز بعد، حوالی ظهر با حالت گیجی بهوش آمدیم و پس از رسیدن مادر همسرم از شهرستان متوجه سرقت اموالی شامل مقادیری طلا و جواهرات، وجه نقد ، اسناد مالکیت خودرو ، دسته چک و مقادیری لوازم دیگر از منزل خودم و پدرهمسرم شدیم .

کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی با توجه به اظهارات شاکی پرونده اقدام به شناسایی محل سکونت باجناق شاکی بنام علیرضا در منطقه تهرانپارس کرده و ضمن هماهنگی با مقام قضایی این شخص در محل سکونتش دستگیر و در بازرسی از این محل قسمتی از مدارک شناسایی سرقت شده کشف شد .

با انتقال متهم به پایگاه چهارم پلیس آگاهی ، متهم در تحقیقات اولیه منکر سرقت شد اما با ارائه مستندات و همچنین کشف سایر اموال مسروقه شاکی به ناچار به سرقت از منزل پدر همسرش اعتراف کرد.

سرهنگ کارآگاه نثاری، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: متهم با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضایی جهت شناسایی انگیزه سرقت و همچنین کشف اموال مسروقه در اختیار پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته و تحقیقات از متهم در دستور کار کارآگاهان این پایگاه قرار گرفته است .


منبع : فارس‌نیوز

نظرات :نظر خود را در مورد این خبر بیان کنید.

نام :

ایمیل :

نظر:
آدمک :