راهبرد اصلی پلیس جامعه محوری و مردم مداری است
تاریخ : 14 مهر 1397

تنظیمات متن :
      رنگ پشت متن       سایز متن
   21

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت صبح  امروز در دیدار جمعی از نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی در ستاد فرماندهی فاتب با اشاره به اینکه امروز ناجا در خط مقدم برخورد با ناهنجاری های اجتماعی و دفاع از حدود و ثغور این مرز و بوم قرار دارد، بیان داشت: امروز بر اساس تدابیر فرمانده ناجا راهبرد اصلی ما جامعه محوری و مردم مداری است و ما خود را یار و یاور مردم می دانیم و همه سعی و تلاش ما خدمت گذاری به مردم است.

سردار رحیمی با ارایه گزارش اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در حوزه تهران بزرگ، عنوان داشت:  با تدابیر صورت گرفته در تهران بزرگ طرح های مختلفی در  حوزه  پلیس های پیشگیری، آگاهی، امنیت عمومی، مبارزه با مواد مخدر و ... انجام شده است که این طرح ها از سوی برخی استان های دیگر الگو برداری و اجرا می شود.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به راه اندازی مراکز مشاوره و مددکاری و  اهمیت و بازخورد خوب این مراکز در  روند کاهش اطاله دادرسی ،اظهار داشت: 30 درصد پرونده های ارجاع شده به کلانتری ها در مراکز مشاوره و مددکاری به صلح و سازش منج می شود که این موضوع  اقدام مبارکی است که توسط کارشناسان اهل فن ما در مراکز مشاوره رقم می خورد.

وی افزود: ما خود را خادم مردم می دانیم و تلاش ما براین است که در هفته نیروی انتظامی خدمات مضاعفی را به مردم عزیزمان ارایه نماییم .

در ادامه این دیدار محمد رضا عارف رئیس مجمع نمایندگان تهران با تبریک فرارسیدن هفته ناجا، بیان داشت: کشور ایران و شهر تهران جز امن ترین کشور ها و شهرهای است و این مهم مرهون تلاش های نیروی انتظامی است.

وی با اشاره به اینکه انقلاب ما انقلابی فرهنگی است، عنوان داشت: جای بسی خرسندی است که پلیس در مواجهه با آسیب های اجتماعی  نگاهی آسیب شناسانه دارد و برای حل این آسیب ها و مشکلات نگاهی اجتماعی و فرهنگی  دارد.

 عارف با اشاره به اینکه بررسی آمار های جرایم و تخلفات صورت گرفته موید حرکت رو به رشد امنیت در سایه تلاش ها و اقدامات پلیس پایتخت است، افزود: نیروی انتظامی در تامین و حفظ امنیت پیشتاز است و سعه صدر پلیس در مواجهه با مسایل و معضلات مختلف اجتماعی قابل تقدیر و تحسین است.     

در این جلسه مطهری، کواکبیان ، بادامچی و نعمتی با تبریک هفته ناجا و تلاش های پلیس پایتخت در ایجاد و تامین امنیت شهروندان به ارایه دیدگاه های خود پرداختند.

در پایان این جلسه نمایندگان ضمن از مرکز فوریت های پلیسی 110 و مرکز فرماندهی و کنترل پلیس پایتخت بازدیدکردند.


منبع : فارس‌نیوز

نظرات :نظر خود را در مورد این خبر بیان کنید.

نام :

ایمیل :

نظر:
آدمک :