هفته ناجا با شعار «پلیس مقتدر، امین مردم» آغاز شد+ روزشمار
تاریخ : 13 مهر 1397

تنظیمات متن :
      رنگ پشت متن       سایز متن
   21

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، هفته نیروی انتظامی از امروز رسما با سخنرانی سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی به عنوان سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران آغاز خواهد شد.

در نماز جمعه امروز تهران علاوه بر فرمانده نیروی انتظامی، فرماندهان و روسای پلیس‌های تخصصی فرماندهی تهران بزرگ نیز حضور دارند و به صورت مستقیم و رو در رو پاسخگوی سوالات مردم خواهند بود؛ گفتنی است هفته نیروی انتظامی از امروز سیزدهم آغاز و تا نوزدهم مهرماه با شعار پلیس مقتدر، امین مردم ادامه خواهد داشت. 

هفته نیروی انتظامی هر ساله با هدف نمایش و انعکاس برنامه‌های پلیس و همراه‌سازی دستگاه‌ها، افزایش تعامل با مردم برای پیشبرد نیاز امنیت گرامی‌ داشته می‌شود؛ همانگونه که سخنگوی ناجا به آن اشاره کرده است. 

روزشمار هفته نیروی انتظامی به شرح ذیل است: 

جمعه سیزده مهر: پلیس، جامعه ایمانی، ارزش‌های اسلامی، رأفت و مهربانی 

شنبه چهاردهم مهر: پلیس، انضباط، اقتدار، امنیت پایدار 

یکشنبه پانزدهم مهر: پلیس، حرفه‌ای‌گرایی، تخصص، کارآمدی 

دوشنبه شانزدهم مهر: پلیس ، آموزش همگانی، مشارکت عمومی، پیشگیری اجتماعی 

سه‌شنبه هفدهم مهر: پلیس، خدمتگذاری، پاسخگویی، امانت‌داری

چهارشنبه هجدهم مهر: پلیس، دانش‌بنیانی، پژوهش‌محوری، روزآمدی 

پنج‌شنبه نوزدهم مهر: پلیس، حماسه حسینی، ولایتمداری، ایثار و شهادت

گفتنی است صبحگاه مشترک پلیس در روز شنبه‌ افتتاح 4 کلانتری در تهران و افتتاح 106 پروژه عمرانی، رونمایی از سامانه‌های فنی و تجهیزات آماد و پشتیبانی، همایش ملی طلایه‌داران فرهنگ ترافیک، رونمایی از تجهیزات معاونت فاوا، افزایش ساعت کار مراکز نظام وظیفه،صدور گواهینامه، عدم سوء پیشینه، مراکز تعویض پلاک و همچنین تجدید میثاق با آرمان‌های امام خمینی و غبارروبی مزار شهدا از جمله برنامه‌های این هفته خواهد بود. 


منبع : فارس‌نیوز

نظرات :نظر خود را در مورد این خبر بیان کنید.

نام :

ایمیل :

نظر:
آدمک :