وکیل ترامپ پذیرفت که به بازیگر مستهجن پول داده است
تاریخ : 26 بهمن 1396

تنظیمات متن :
      رنگ پشت متن       سایز متن
   21

وکیلی که سال‌ها وکالت شخصی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا را به عهده داشته، تأیید کرده که سال ۲۰۱۶ به یک زن بازیگر فیلم‌های مستهجن به طور شخصی ۱۳۰ هزار دلار پرداخت کرده است.

به گزارش بی بی سی، این بازیگر سینمای مستهجن در سال ۲۰۱۱ یعنی پنج سال قبل از انتخابات آمریکا، ادعا کرده بود که در سال ۲۰۰۶ با آقای ترامپ رابطه داشته است.

"استفانی گریگوری کلیفورد" معروف به "استورمی دانیلز"، ادعا کرده بود که بعد از به دنیا آمدن بارون، تنها فرزند ترامپ و ملانیا ترامپ، آقای ترامپ با او رابطه برقرار کرده بوده است.

وکیل ترامپ پذیرفت که به بازیگر مستهجن پول داده است

رسانه‌های آمریکا گزارش داده بودند که کمپین انتخاباتی ترامپ برای ساکت نگه داشتن خانم دانیلز و توقف ادعاهایش قراردادی با او امضا کرد. گزارشی که همیشه تکذیب شده است.

مایکل دی کوهن، وکیل ترامپ قبلا گفته بود که موکلش وجود چنین رابطه‌ای را به شدت تکذیب می‌کند.

 کوهن حالا به نیویورک تایمز، چاپ آمریکا، گفته است که "نه آقای ترامپ و نه کمپین انتخاباتی او، هیچ کدام دخالت و مشارکتی در امضای قرارداد با خانم کلیفورد (دانیلز) نداشتند و هیچ پولی هم، چه مستقیم و چه غیرمستیم، به من پرداخت نکردند."

او گفته که پرداخت پول به خانم دانیلز کاملا قانونی بوده و کسی برای امضای این قرارداد اعمال نفوذ نکرده است.

با این حال روزنامه نیویورک تایمز، می‌گوید که کوهن به این سوال پاسخ نداده که چرا این مبلغ "به طور شخصی " به خانم دانیلز پرداخت شده و آیا آقای ترامپ از این موضوع خبر داشته است یا نه.

روزنامه وال‌استریت ژورنال برای اولین بار پرداخت ۱۳۰ هزار دلار را منتشر کرده بود. نکته تازه آن است که وکیل آقای ترامپ حالا این موضوع را تأیید کرده است.

 دانیلز در ماه ژانویه، بر خلاف ادعاهای پیشین خود، رابطه با ترامپ را تکذیب کرد.

او در مصاحبه‌های تلویزیونی که اخیرا شرکت داشته به سوال‌ها درباره رابطه‌ احتمالی با آقای ترامپ و دریافت حق‌السکوت، پاسخی نداده است.

دونالد ترامپ پیش از این بارها به انجام آزار و اذیت جنسی متهم شده و بسیاری می‌گویند او نگاه تحقیرآمیزی به زنان دارد. انتشار فیلمی از او که می‌گفت به عنوان یک ستاره مشهور می‌تواند هر کاری دلش خواست با زنان انجام دهد، در آستانه برگزاری انتخابات به جنجالی بزرگ تبدیل شد.

منبع : عصر‌ایران‌

نظرات :نظر خود را در مورد این خبر بیان کنید.

نام :

ایمیل :

نظر:
آدمک :